Агент Плюс 2.0

Опис продукту

Платформа "Агент Плюс 2.0" - це програмний продукт, що дозволяє розробляти бізнес-додатки для мобільних пристроїв (смартфонів, планшетні комп'ютери) під управлінням мобільної операційної системи Google Android.

В основі "Агент Плюс 2.0" закладена технологія розробки мобільних конфігуруються додатків. Цей продукт простий для освоєння і здатний вирішувати широкий спектр поставлених завдань мобільних співробітників.

Складається платформа з «Технологічної конфігурації» (виконує машини), яка встановлюється на мобільний пристрій з підготовленою конфігурацією, і «Конфігуратора» - кошти розробки мобільного конфігурації програми. Конфігуратор дозволяє редагувати вихідний код програм на мові програмування «L9», довідники, документи, діалогові форми та інші об'єкти. «Конфігуратор» і ліцензія NFR (Not For Resale) "Технологічної конфігурації" надаються безкоштовно для тестування і демонстрації.

На даний момент розроблено ряд додатків на основі Платформи "Агент Плюс 2.0": "Агент Плюс: Мобільна торгівля", "Агент Плюс: Інвентаризація основних засобів" - розробник компанія «Агент Плюс»; "Кур'єрська служба" і "Робоче місце комірника" - додатки, розроблені нашими технологічним партнерами. Ці програмні продукти відмінний приклад для розробників, які вирішили створити свої конфігурації на основі Платформи "Агент Плюс 2.0". Зазначені програмні продукти доступні у відкритих вихідних кодах (при покупці ліцензії).

Рішення

"Агент Плюс 2.0" - програмна платформа, орієнтована на розробку і адміністрування додатків для мобільних співробітників.

З квітня 2011 року на базі платформи розроблені наступні мобільні додатки: "Агент Плюс: Мобільна торгівля", "Агент Плюс: Інвентаризація основних засобів", "Кур'єрська служба», «Робоче місце комірника». Всі зазначені бізнес-додатки підтримують роботу на пристроях під управління операційної системи Android.

На даний момент розробка нових додатків ведеться так само нашими технологічними партнерами. Розробляються мобільні додатки для автоматизації представників ЖКГ, користувачів CRM- систем, сервісних інженерів.

Для країн СНД найбільш пріоритетними напрямками, в яких важлива автоматизація мобільних співробітників є:

 • сервісні інженери;
 • лікарі швидкої медичної допомоги;
 • обслуговування вендінгового обладнання;
 • опитування населення;
 • мерчендайзинг;
 • лісозаготівля.

Переваги використання платформи для розробки нових додатків.

Мобільні рішення все більше проникають в корпоративний сектор. Дослідження Gartner показали: - зростання мобільних рішень посів друге місце після хмарних обчислень.

Згідно з прогнозами IDC до початку 2013 року мобільних співробітників, тобто співробітників, які проводять більше 20% робочого часу за межами офісу, в світі буде не менше 1,2 млрд. Чол. На даний момент близько 34% всіх працюючих є мобільними.

Якщо раніше, в 2011 році, співвідношення продажів між телефонами і смартфонами составіло70 до 30, то зараз ситуація близька до протилежного. Зростання продажів планшетних комп'ютерів також не високий, його темпи становлять близько 150% в рік, за оцінками експертів, цей показник знижуватися не буде і далі.

Експерти дослідницької компанії Gartner вважають, що продажі смартфонів досягне 645 млн. Шт. на кінець 2012 року. В цілому продажі планшетів і смартфонів будуть вище на 44%, ніж продажі ПК.

Динаміка продажів, звичайно, відбивається і на зростанні застосування мобільних пристроїв в бізнес-середовищі. По ряду досліджень до кінця 2013 року проникнення смартфонів в В2В-сегмент виросте до 36-40%.

Все вищесказане говорить про те, що найближчим часом очікується зростання попиту на автоматизацію мобільних співробітників в різних сферах. Розробники таких рішень зіткнутися з проблемами задоволення цього попиту. Для створення програмного продукту «з нуля», будуть потрібні великі ресурси. У додатках для мобільних пристроїв повинен бути врахований специфічний функціонал для кожної категорії співробітників. Зіткнувшись з цими проблемами, народилася ідея розробки програмної платформи, яка дозволяє при мінімальних витратах створювати і конфігурувати мобільні додатки. Це означає, що розробникам, які приймають замовлення від клієнта на створення специфічного програми для мобільного пристрою, не потрібно «писати» його «з нуля»: є основа - програмна Платформа "Агент Плюс 2.0", в яку закладені необхідні інструменти для створення необхідного функціоналу.

Архітектура "Агент Плюс 2.0" дає можливість при мінімумі витрат створювати нові бізнес-додатки, що працюють на планшетних комп'ютерах і смартфонах під управлінням ОС Android. На основі платформи розробляються конфігуруються додатки з урахуванням особливостей роботи мобільних пристроїв.

В основі Платформи принципи розробки конфігуруються рішень, аналогічні використовуваним в платформі "Підприємство", при цьому враховані особливості роботи мобільних пристроїв. Як результат - простий для освоєння фахівцями продукт, здатний вирішити безліч завдань мобільних співробітників.

Що отримує технологічний партнер Агент ПЛЮС КК?

Ми пропонуємо новий, більш зручний, підхід в розробці тиражованих бізнес-додатків - створення мобільних додатків на основі Платформи "Агент Плюс 2.0".

Використовуючи Платформу "Агент Плюс 2.0", кожен розробник може створити свій мобільний додаток, використовуючи при цьому мінімальний обсяг ресурсів, у порівнянні розробкою аналогічного додатка "з нуля".

«Технологічний партнер» - розробник додатків на Платформі «Агент Плюс 2.0»

Технологічного партнера ми пропонуємо:

 • NFR-ліцензію "Технологічної конфігурації" (для отладок або демонстрації додатків кінцевого клієнта);
 • "Конфігуратор" - середовище розробки для створення і подальшого конфігурації додатків;
 • право встановлювати ціни на розроблене програмне забезпечення;
 • доступ до сервісу управління ліцензіями (для управління ліцензіями на створене додаток);
 • право проведення сертифікації додатки рішення в компанії "Агент ПЛЮС КК" і подальшого доступу до мережі партнерів .;
 • право поширювати розроблені мобільні додатки використовуючи ресурси партнерської мережі (у всіх країнах СНД) або самостійно.

Ми надаємо маркетингову підтримку технологічним партнерам. Розроблене мобільний додаток можна передати нам для проведення тестування і після успішного завершення додаток отримує статус "Сертифіковано Агент Плюс". Після проходження процесу сертифікації додаток технологічного партнера запускається для продажів через розвинену партнерську мережу «Агент Плюс».

Переваги технологічних партнерів «Агент ПЛЮС УК»:

Розробка мобільних додатків вимагає великих витрат, в зв'язку з необхідністю найму і підготовки фахівців в області програмування під операційні системи. З цієї причини, в більшості випадків, компанії, що спеціалізуються на програмних продуктах автоматизованих облікових систем, змушені відмовлятися від потенційного клієнта. Програмна Платформа «Агент Плюс 2.0» дає можливість розробляти нові мобільні бізнес-рішення, на мові, добре знайомому програмістами.

Технологічний партнер отримує можливість поширювати розроблене на Платформі «Агент Плюс» програмне забезпечення, використовуючи партнерську мережу в усіх країнах СНД.

Періодично до нас звертаються клієнти з питань розробки спеціалізованих додатків для мобільних співробітників компанії. Таких клієнтів ми передаємо технологічним партнерам для подальшої роботи.

Технологічні партнери самостійно встановлюють вартість розробленого мобільного додатка. Більш детально про схему фінансового взаємодії можна дізнатися, звернувшись в партнерський відділ.

Плановане подальший розвиток включає вихід на інші географічні ринки. Технологічні партнери, які розробили свої програми на Платформі "Агент Плюс 2.0", також зможуть розширювати свій бізнес.

Документація

 • Керівництво по встановленню та налагодженню Агент Плюс 2.0
 • Програмна платформа "Агент Плюс 2.0". Керівництво розробника
 • Керівництво по розробці мобільних додатків
 • Список змін Агент Плюс 2.0
 • Керівництво по установці емулятора Android