"Агент +" для пристроїв під управлінням Android

«Агент Плюс: Мобільна торгівля» - програмне забезпечення для автоматизації мобільної торгівлі із застосуванням мобільних пристроїв (планшетні комп'ютери, смартфони) під керуванням операційної системи Google Android версії 2.2 або вище. Програмний продукт призначений для автоматизації діяльності торгових представників і мерчендайзерів дистриб'юторських і оптових компаній, компаній-виробників. «Агент Плюс: Мобільна торгівля» доступна в двох версіях: «Проф» і «Базова».

Переваги

Автоматизація мобільної торгівлі дозволяє домогтися:

  • скорочення штату операторів по введенню інформації від торгових представників;
  • зменшення транспортних витрат;
  • оптимізації залишків продукції на складі;
  • збільшення обсягів продажів.

Програмний продукт "Агент Плюс: Мобільна торгівля" має ряд технологічних переваг:

  • Конфігурованість: можливість самостійно розширювати або змінювати функціонал продукту без участі компанії-розробника.
  • Швидкість розвитку і безкоштовні оновлення: регулярно до "Агент Плюс: Мобільна торгівля" виходять оновлення, що включають нові функції. Всі оновлення надаються безкоштовно.
  • Оперативна безкоштовна технічна підтримка по роботі з продуктом: фахівці служби технічної підтримки "Агент ПЛЮС КК" завжди готові допомогти і підказати відповіді на будь-які питання, що стосуються установки і експлуатації програмного забезпечення "Агент Плюс: Мобільна торгівля" на протязі всього періоду роботи і вже на етапі тестування демонстраційній версії.
  • Безкоштовні модулі підключення до автоматизованої облікової системи: в розділі "Завантажити" безкоштовно доступні готові модулі підключення для інтеграції з обліковою системою.
  • Зручний інтерфейс користувача: для зручності користувачів задіяні можливості операційної системи Android: multi-touch-керування, голосовий пошук, зручна робота з фотографіями і картинками і інші.

Продукт продається в двох версіях - "Базова" і "Проф": версії відрізняються функціоналом, можливістю конфігурації, необхідністю впровадження і ціною.

Функціонал

 

Функціональні можливості

Базова

Проф

Збір та обробка заявок на поставку товарів: торговий агент оперативно оформляє заявку на поставку товарів.

 

+

+

Многоскладський облік: торговий агент може вказувати склад, з якого необхідно провести відвантаження.

 

+

+

Мерчендайзинг: торговий агент може зафіксувати залишки товару у клієнта, сфотографувати камерою мобільного пристрою викладку товару, торгове обладнання або товари конкурентів.

 

-

+

Облік взаєморозрахунків: торговий агент може відслідковувати платежі і борги кожного клієнта.

 

+

+

Облік касових операцій: торговий агент може приймати від клієнтів оплату.

 

+

+

Гнучка робота зі знижками: торговий агент може оперувати будь-якими передбаченими знижками для конкретного клієнта або товару.

 

+

+

Планування відвідування торгових точок: маршрут відвідувань для торгового агента може бути складений заздалегідь із зазначенням рекомендованого часу відвідин кожного з клієнтів.

 

+

+

Онлайн-контроль: контроль роботи співробітників з використанням GPS і безкоштовних онлайн-карт.

 

+

+

Офлайн-контроль: контроль роботи співробітників з використанням GPS і оффлайн-карт.

 

-

+

Торгівля з коліс: торговий агент може сам здійснювати доставку і відвантаження товару з оформленням і роздруківкою всіх необхідних документів в місці продажу.

 

-

+

Робота з фотографіями і картинками: торговий агент може використовувати картинки для демонстрації зовнішнього вигляду товару і камеру мобільного пристрою для створення фотографій фасадів торгових точок або самих клієнтів.

 

+

+

Робота зі сканерами штрих-кодів: в якості сканера штрих-коду торговий агент може використовувати камеру мобільного пристрою або зовнішній портативний (кишеньковий) сканер за допомогою Bluetooth.

 

+

+

Необмежена кількість типів цін: торговий агент може використовувати будь-які типи цін (опт, дрібний опт, роздріб та інше).

 

+

+

Анкетування клієнтів: торговий агент при необхідності може провести будь-анкетування клієнта.

 

-

+

Робота з історією продажів клієнтів і матрицями товарів: оформляючи заявку, торговий агент може оперувати матрицями товарів і минулими оборотами продажів кожного з клієнтів.

 

+

+

Деталізація контактної інформації клієнтів: торговий агент може використовувати в роботі будь-яку контактну інформацію клієнта (номера телефонів, адреса, фото клієнта, дні народження та інше).

 

+

+

Друк документів: друк можлива як на стаціонарних, так і на мобільних принтерах.

 

-

+

Обмін даними з основною обліковою системою: повноцінно працюючи, торговий агент може зовсім не відвідувати офіс, використовуючи бездротового обмін даними з основною обліковою системою, що знаходиться в офісі.

 

+

+

Конфігурованість: можливість самостійно розширювати або змінювати функціонал мобільного застосування без участі компанії-розробника.

 

-

+

Впровадження *

 

-

+

* Впровадження "Базової версії" не потрібно у випадках, якщо в конфігурації "Підприємства" не змінювалися: функціонал обліку взаєморозрахунків, структура довідника товарів, структура документів "Замовлення" і "Касовий ордер". Інакше можуть знадобитися невеликі доопрацювання модуля обміну даними.

Інтеграція

В "Агент Плюс: Мобільна торгівля" реалізований двосторонній обмін даними за допомогою бездротових технологій (GPRS, Wi-Fi і ін.) З обліковою системою, встановленої в офісі. Передача даних здійснюється за допомогою служби обміну даними "Агент Плюс: Служба обміну даними" (СОД). Торговий представник перед початком роботи проводить обмін даними з обліковою системою, отримуючи з центральної БД актуальну інформацію про залишки товарів на складі, маршрутний лист на поточний день і приступає до роботи. Протягом дня торговий представник оформляє в мобільному пристрої замовлення на поставку товарів клієнтам і відправляє їх в центральну БД і періодично отримує інформацію про актуальні залишках.

"Агент Плюс: Мобільна торгівля" є самостійним програмним продуктом з власною базою даних. Це дозволяє інтегрувати його з різними обліковими системами. На даний момент існують модулі обміну даними для "Торгівля + Склад" для Базовою версії "Агент Плюс: Мобільна торгівля", для Проф версії - 8.2, 8.3 "Управління торгівлею"; 8.2 "Управління торговим підприємством", що поставляються безкоштовно в комплекті з програмним продуктом. Можлива інтеграція з іншими конфігуруються інформаційними системами.