Роздріб 8. Магазин побутової техніки та засобів зв'язку для України

Основні функціональні можливості галузевого рішення:

  • Оформлення приходу товарів від контрагента на склади магазину, в тому числі в двохфазовому (ордерному) режимі
  • Оформлення реалізації товарів і послуг контрагенту, в тому числі в двохфазовому (ордерному) режимі
  • Оформлення переміщення товарів між магазинами, внутрішніми складами магазинів, магазинами і складами підприємства, в тому числі в двохфазовому (ордерному) режимі
  • Торгівля комплектами товарів, створеними як у момент продажу товару, так і з підготовкою комплекту (операція "комплектація")
  • Оформлення повернень товарів від покупців (реалізовані механізми автоматичного створення необхідних документів при поверненні «Не День в День" в режимі РМК)
  • Оформлення документів інвентаризації товарів ( "Інвентаризація товарів", "Списання товарів", "Оприбуткування товарів")
  • Оформлення прибуткових і видаткових касових ордерів безпосередньо в магазинах
  • Оформлення документів переміщення грошових коштів між магазинами, внутрішніми касами магазинів, магазинами і касами підприємства
  • Оформлення документів прийому підписок і реалізації видань по передплати
  • Оформлення документів передачі товарів в службу доставки, в тому числі і по підписці
  • Оформлення чеків продажу, і після закінчення зміни зведеного звіту по контрольно-касовій машині, з урахуванням повернених товарів в зміну
  • Робота з еквайринговими системами, облік оплат товарів по платіжних картах, облік договорів еквайрингу й умови повернення / неповернення торгівельної поступки еквайрером при поверненні товарів; оплата товарів кредитами
  • Можливість використання процентних знижок по дисконтних картах (накопичувальні знижки), знижки з поділом по магазинах, знижки контрагентам, знижки на суму чека, знижки за часом дії, по кількості товару, по виду оплати, а також знижки на морально застарілі видання
  • Підтримка торгового обладнання: фіскальні реєстратори, термінали збору даних, сканери штрих-кодів, вагове обладнання, дисплеї покупця, платіжні термінали, рідери магнітних карт.

В конфігурації "Роздріб 8. Магазин побутової техніки та засобів зв'язку для України" реалізований механізм реєстрації серійних номерів товарів в документах прийому, реалізації та складських документах. Вказівка ​​серійних номерів в загальному випадку не є обов'язковим, однак для необхідних видів номенклатури є можливість настройки обов'язкового зазначення серійних номерів в документах. Реалізовано механізм пакетного створення серійних номерів по заданому користувачем шаблоном.

При оприбуткуванні, переміщенні, реалізації і т.п. є можливість використовувати інвентарні (поштучні) товари з контролем одиничного кількості. В якості ідентифікатора інвентарного товару використовуються характеристики номенклатури.

Для обміну старих виробів на нові з доплатою реалізований спеціалізований механізм Trade-in. Даний процес розділений на два етапи. На першому виконується оцінка і прийом б / в товарів. На другому виконується реалізація нових товарів. При реалізації в якості оплати касир вказує документ прийому, а відсутню різницю клієнт оплачує будь-яким зручним йому способом.

При реалізації в опт або роздріб є можливість оформлення гарантії на проданий товар і друку гарантійного талона, в т.ч. на власних бланках.

У рішенні реалізований механізм обліку товарів в ремонті. Реалізовано контроль товарів прийнятих в ремонт, переданих в сторонні сервісні центри і виданих в підміну. Облік в ремонті виконується як для товарів клієнтів так і для власних товарів компанії. Реалізовано механізм дозволяє накопичувати сумарну вартість ремонту в залежності від проведених операцій. Є можливість реєстрації власних етапів ремонту, що відображають особливості ремонту в компанії. Оплата ремонту може здійснюватися за допомогою РКО або чека ККМ.

В "Роздріб 8. Магазин побутової техніки та засобів зв'язку для України" поряд з многомагазінним урахуванням, реалізований багатофірмовий облік, де кожен склад (торговий зал) може бути віднесений до певної організації.

"Роздріб 8. Магазин побутової техніки та засобів зв'язку для України" може використовувати ордерні схеми переміщення, реалізації та надходження товарів на склади магазину.

Ордерна схема являє собою переміщення в буферний список товарів, необхідних до прийняття або відвантаження зі складу, фактична ж операція з товарним залишком на складі проводиться видатковими або прибутковим ордером.

В системі реалізована можливість контролю установки цін на товари для кожного магазину окремо, що забезпечує відповідність цін в інформаційній базі і цінників в торгових залах магазинів. Є можливість роботи з типами цін номенклатури, які в разі використання керуючої системи можуть виступати в ролі рекомендованих цін до роздрібної торгівлі, але бути скоригованими для роздрібного продажу в залежності від географічного положення роздрібної точки (присутність аналогічних товарів за нижчими цінами в конкуруючих організаціях, що перебувають в безпосередній близькості до магазину). Також реалізовані механізми створення макетів цінників і етикеток та їх друку з будь-яких видів "товарних" документів.