Роздріб 8. Салон оптики

Основні функціональні можливості галузевого рішення:

  • Оформлення приходу товарів від контрагента на склади підприємства, в тому числі в двохфазовому (ордерному) режимі
  • Оформлення реалізації товарів і послуг контрагенту, в тому числі в двохфазовому (ордерному) режимі
  • Оформлення переміщення товарів між салонами, внутрішніми складами підприємства, салонами і складами підприємства, в тому числі в двохфазовому (ордерному) режимі
  • Торгівля комплектами товарів, створеними як у момент продажу товару, так і з підготовкою комплекту (операція "комплектація")
  • Оформлення повернень товарів від покупців (реалізовані механізми автоматичного створення необхідних документів при поверненні «Не День в День" в режимі РМК)
  • Оформлення документів інвентаризації товарів ( "Інвентаризація товарів", "Списання товарів", "Оприбуткування товарів")
  • Оформлення прибуткових і видаткових касових ордерів безпосередньо в салонах;
  • Оформлення документів переміщення грошових коштів між салонами, внутрішніми касами салонів, салонами і касами підприємства
  • Оформлення чеків продажу, і після закінчення зміни зведеного звіту по контрольно-касовій машині, з урахуванням повернених товарів в зміну
  • Робота з еквайринговими системами, облік оплат товарів по платіжних картах, облік договорів еквайрингу й умови повернення / неповернення торгівельної поступки еквайрером при поверненні товарів; оплата товарів кредитами
  • Можливість використання процентних знижок по дисконтних картах (накопичувальні знижки), знижки з поділом по салонах, знижки контрагентам, знижки на суму чека, знижки за часом дії, по кількості товару, по виду оплати
  • Підтримка торгового обладнання: фіскальні реєстратори, термінали збору даних, сканери штрих-кодів, дисплеї покупця, платіжні термінали, рідери магнітних карт
  • У галузевому рішенні "Роздріб 8. Салон оптики" реалізований механізм ведення обліку в розрізі оптичних характеристик лінз, таких як: Sph, Cyl, Ax, Add, BC і т.д. Значення оптичних характеристик використовуються для автоматичного формування найменування аналітики товару.
  • Доданий спеціалізований механізм, що дозволяє зберігати в інформаційній базі біометричні характеристики зору клієнта. За допомогою даного механізму можна виробляти діагностику зору клієнта до і після корекції, виписувати рецепти на виробництво нових очок, виробляти підбір контактних лінз, відображати скарги клієнта, фіксувати діагноз зору. За допомогою механізму можна відстежувати історію хвороби індивідуально для кожного клієнта.

Реалізовано спеціалізований інтерфейсний інструмент, що дозволяє спростити роботу лікаря, що виробляє діагностику зору клієнта і виписку рецепта для виробництва окулярів або підбір контактних лінз. За допомогою даного автоматизованого робочого місця (АРМ) можливе введення докладної інформації про нового клієнта (ПІБ, вік, стать, контактна інформація). Можливий перегляд історії та оформлення нової діагностики з метою простої перевірки зору, підбору контактних лінз, виписки рецепта нових окулярів або перевірки зору після корекції.

При бажанні клієнта, за даними його біометричного обстеження зору (або незалежно від них), можливе оформлення замовлення на виробництво нових очок, покупку контактних лінз або інших аксесуарів. Оплату за замовленням клієнта не обов'язково виконувати відразу, її можна виробляти частково і на будь-якому етапі виконання замовлення.

У рішенні "Роздріб 8. Салон оптики" реалізований спеціалізований інтерфейсний інструмент, що дозволяє спростити роботу консультантів і касирів, що оформляють і контролюють виконання замовлень, які здійснюють прийом оплати і видачу замовлень.

В конфігурації "Роздріб 8. Салон оптики" реалізований механізм відображення процесу виробництва нових окулярів, який дозволяє контролювати процес виробництва і витрати при виконання замовлень.

Реалізовано набір спеціалізованих аналітичних звітів. Дані звіти дозволяють аналізувати і контролювати роботу лікарів, консультантів, касирів і майстрів, відстежувати історію та етапи виконання замовлень, аналізувати витрати по виробництву.

В "Роздріб 8. Салон оптики" поряд з многосалонним урахуванням, реалізований багатофірмовий облік, де кожен склад (торговий зал) може бути віднесений до певної організації.

"Роздріб 8. Салон оптики" може використовувати ордерні схеми переміщення, реалізації та надходження товарів на склади підприємства і в салони. Ордерна схема являє собою переміщення в буферний список товарів, необхідних до прийняття або відвантаження зі складу, фактична ж операція з товарним залишком на складі проводиться видатковими або прибутковим ордером.

В системі реалізована можливість контролю установки цін на товари для кожного салону окремо, що забезпечує відповідність цін в інформаційній базі і цінників в торгових залах салонів. Є можливість роботи з типами цін номенклатури, які в разі використання керуючої системи можуть виступати в ролі рекомендованих цін до роздрібної торгівлі, але бути скоригованими для роздрібного продажу в залежності від географічного положення роздрібної точки (присутність аналогічних товарів за нижчими цінами в конкуруючих організаціях, що перебувають в безпосередній близькості до салонам). Також реалізовані механізми створення макетів цінників і етикеток та їх друку з будь-яких видів "товарних" документів.