"Агент +" для пристроїв під управлінням Windows Mobile

"Автоматизована мобільна система Агент +" - програмне забезпечення для автоматизації мобільної торгівлі із застосуванням мобільних пристроїв (смартфони, комунікатори, кишенькові персональні комп'ютери, термінали збору даних) під управлінням операційних систем MS Windows Mobile 2003/2003 SE / 5.0 / 6.0 / 6.1 / 6.5 . В АМС Агент + реалізований необхідний функціонал для автоматизації діяльності торгових представників дистриб'юторських та оптових компаній, експедиторів підприємств-виробників, а так само для працівників організацій і приватних підприємців, що мають власні торгові об'єкти.

Переваги

Для торгової компанії автоматизація мобільної торгівлі має безперечні переваги:

  • зменшення транспортних витрат;
  • підвищена точність і швидкість виконання замовлень;
  • володіння інформацією про переваги і побажання клієнтів;
  • можливість збільшення обсягів замовлень;
  • володіння інформацією про переміщення та діях торгових агентів;
  • облік взаєморозрахунків з клієнтами;
  • скорочення кількості операторів по введенню інформації від торгових представників;
  • скорочення витрат на друк документів;
  • оптимізація залишків продукції на складі;
  • оптимізація контролю дебіторської заборгованості.

АМС "Агент +" випускається в трьох конфігураціях.

АМС "Агент + Лайт"

Базові потреби мобільних співробітників (торгових представників, агентів, мерчендайзерів) за межами офісу з підтримкою мобільного обміну даними. Максимальна кількість найменувань товарів в каталозі - 300.

Впровадити АМС "Агент + Лайт" максимально просто! Готовий до установки модуль інтеграції дозволяє почати роботу відразу, не залучаючи фахівців з впровадження.

АМС "Агент + Стандарт"

Розширений набір функцій для мобільних співробітників (торгових представників, агентів, мерчендайзерів) за межами офісу, який включає ряд додаткових можливостей.

АМС "Агент + Інвент"

Максимальний набір функцій для мобільних співробітників (торгових представників, агентів, мерчендайзерів), який дозволить задіяти всі можливості мобільних пристроїв (КПК, комунікаторів, ТСД).

 

Функціональні можливості

Лайт

Стандарт

Інвент

Оперативний збір та обробка заявок на поставку товарів: торговий агент приїжджає в торгову точку, швидко і чітко в мобільному пристрої оформляє електронну заявку на поставку товарів.

 

+

+

+

Облік взаєморозрахунків з Клієнтом: торговий агент може відслідковувати платежі і борги кожного Клієнта.

 

+

+

+

Історія продажів кожного Клієнта: торговий агент легко може побачити історію продажів товарів для кожного Клієнта заздалегідь, до приїзду в торгову точку, без паперової тяганини.

 

+

+

+

Оформлення документів з урахуванням знижок, в тому числі і індивідуальних для кожного Клієнта.

 

+

+

+

Двосторонній мобільний обмін даними: на початку робочого дня торговий агент включає мобільний пристрій для завантаження в АМС "Агент +" даних про залишки товару на складі, про ціни з облікової системи в офісі. Не потрібно їхати в офіс, роздруковувати прайс-листи, переписувати залишки товару. Після закінчення робочого дня агенту також не потрібно їхати в офіс: досить вивантажити дані з АМС "Агент +" в облікову систему. Передбачена можливість вивантаження з центральної БД в мобільний пристрій документів будь-якого виду, підтримуваних цим пристроєм.

 

+

+

+

Відображення картинок (фотографій) товарів на екрані мобільного пристрою торгового агента.

 

+

+

+

Облік касових операцій: торговий агент вносить дані про прийняття готівкових коштів від Клієнта.

 

-

+

+

Мерчендайзинг: моніторинг викладки товарів, товарів-конкурентів, характеристик товарів, стану обладнання; фотографування вітрин.

 

-

+

+

Анкетування: торговий агент може проводити різні опитування в торгових точках, фіксувати пропозиції щодо вдосконалення роботи Вашої Компанії, вносити побажання Клієнтів за асортиментом товарів і ін.

 

-

+

+

Підтримка GPS: фіксування GPS-координат місць створення документів в мобільному пристрої, GPS-координат пересування торгових агентів; відображення в настільних облікових системах карт переміщень торгових агентів і місць створення документів.

 

-

+

+

Підтримка фотографування: фотографування з прив'язкою фотографій до документів в мобільному пристрої; можливість вказівки коментарів до фотографій; відправка фотографій в офіс за допомогою мобільного обміну даними.

 

-

+

+

Планування відвідувань торговельних точок, контроль виконання планів, відображення результативних відвідувань.

 

-

+

+

Планування продажів товарів в розрізі категорій товарів, контроль виконання планів.

 

-

+

+

Облік реалізації товарів: торговий агент може бачити стан відправленої заявки, чи створений документ на відвантаження товару Клієнтові.

 

-

+

+

Постановка завдань для торгового агента: завдання створюються в офісі і передаються в мобільний пристрій торгового агента; контролюється хід виконання завдань.

 

-

+

+

Багатомовний користувальницький інтерфейс: реалізована підтримка декількох мов (англійська, білоруська, грузинська, російська, українська). Є можливість додати нову мову без участі розробників.

 

-

+

+

"Торгівля з коліс": товар продається клієнту безпосередньо при його доставці, на місці у клієнта оформляється і роздруковується весь комплект документів купівлі-продажу (накладна, рахунок-фактура, прибутковий касовий ордер, пробивається касовий чек).

 

-

-

+

Інвентаризація: для проведення інвентаризації товарів "в машині" при "торгівлі з коліс", а також для перенесення в мобільний пристрій з центральної БД стартових або коригувальних залишків товарів.

 

-

-

+

Облік складських операцій: операції навантаження товарів в машину і вивантаження товарів з машини.

 

-

-

+

Підтримка друку документів: підключення мобільних принтерів для оперативного друку документів в місці продажу.

 

-

-

+

Підтримка сканерів штрих-кодів: торговий агент може проводити інвентаризацію товарів у машині при торгівлі "з коліс", а також використовувати сканер штрих-кодів для цілей мерчендайзингу.

 

-

-

+

Підтримка функцій швидкого набору телефонного номера.

 

+

+

+

Можливість передачі текстових повідомлень з центральної БД в мобільний пристрій.

 

+

+

+

Ведення логу дій користувача.

 

+

+

+

Інтеграция

В АМС "Агент +" реалізований двосторонній обмін даними за допомогою бездротових технологій (GPRS, Wi-Fi і ін.) З обліковою системою, встановленої в офісі. Передача даних здійснюється за допомогою служби обміну даними "Агент Плюс: Служба обміну даними" (СОД). Торговий представник перед початком роботи проводить обмін даними з обліковою системою, отримуючи з центральної БД актуальну інформацію про залишки товарів на складі, маршрутний лист на поточний день і приступає до роботи. Протягом дня торговий представник оформляє в мобільному пристрої замовлення на поставку товарів клієнтам і відправляє їх в центральну БД і періодично отримує інформацію про актуальні залишках.

АМС "Агент +" є самостійним програмним продуктом з власною базою даних. Це дозволяє інтегрувати його з різними обліковими системами. На даний момент існують модулі обміну даними для "Торгівля + Склад", 8.1 і 8.2 "Управління торгівлею", що поставляються безкоштовно в комплекті з програмним продуктом. Можлива інтеграція з іншими конфігуруються інформаційними системами.