Хостинг від S&S

Пропонуємо безкоштовно подивитися можливості автоматизованих облікових систем.

"Хостинг від S&S" - надання хмарного SAAS-рішення для віддаленої роботи облікової системи"
Замовити безкоштовну демонстрацію - (044) 537-67-60
 

"Хостинг від S&S"  - економія, надійність, безпека, продуктивність.

"Хостинг від S&S"

 являє собою хмарне SAAS-рішення для віддаленої роботи з обліковою системою. На сьогоднішній день ПП "облікові системи 8" використовуються багатьма компаніями в Україні, так і інших країнах СНД. Однак, дане багатофункціональне рішення з бухгалтерського, складського й фінансового обліку коштує недешево і потребує суттєвої перебудови конфігурацій апаратної платформи своєї компанії.
Вирішити ці проблеми допоможе продукт від "Програми та сервіс". Фактично користувач & quot; Хостинг від S & S " отримує в своє розпорядження готовий сервіс, який не потребує установки ПО " облікової системи " і додаткового обладнання на стороні клієнта. Вся програмна оболонка, а також пов'язані з нею бази даних, зберігаються і функціонують на серверах провайдера. Ви уявляєте тільки куплені програму і ключі облікової системи, які розміщуються на сервері провайдера.

Практично (Мобільно)

  Доступ до програмного продукту для ведення складського і бухгалтерського обліку здійснюється через інтернет без необхідності встановлювати ПО на клієнтські комп'ютери або ноутбуки.
  Послуга активується протягом 1 дня. Фахівці "Програми і сервіс" допоможуть перенести дані клієнта на свій ресурс і організувати "хмара", яке дозволить створити спільну робочу базу для всіх філій і офісів компанії.
  У підсумку співробітники замовника отримують миттєвий доступ до обліку та документообігу з будь-якої точки світу, де є інтернет-підключення, і можуть вести одночасну спільну роботу в середовищі " облікової системи " з різних офісів і філій однієї компанії.

Вигідно.

  З " Хостинг від S & S " не треба витрачатися на придбання і оновлення ПЗ, операційну систему Windows Server Standard і ряд інших програмних компонентів, немає необхідності купувати і утримувати серверне обладнання для розміщення & ldquo; облікової системи & rdquo ;, немає витрат на послуги адміністратора, що спеціалізується на техпідтримку і обслуговуванні облікової системи.

Зручно.

  Будь-який бажаючий може протестувати демонстраційну версію послуги "Хостинг від S & S" від "Програми та сервіс" . Програма віддаленого доступу працює в різних середовищах.

Чи безпечно.

  Творці продукту "Хостинг від S & S "   запевняють, що подбали про безпеку даних замовників і захисту всієї інформації від можливого несанкціонованого доступу, промислового шпигунства, апаратних і софтверних помилок, а також неправомірних дій третіх осіб.
  Крім надійного захисту програмного забезпечення, можна створювати резервні копії клієнтських даних. Використання власного & ldquo; хмари & rdquo; і серверних потужностей власного дата-центру з кількома рівнями технічного захисту дозволяють уникнути неприємних несподіванок у роботі.

Рішення від "Програми та сервіс" можуть зацікавити будь-які компанії, як великі, так і маленькі, в Україні, вигідними розцінками, зручними сервісами і високим рівнем захищеності.

Хостинг від S&S – бізнес партнер у Вашій справі!

Основні умови з надання послуги: 

  • Супровід облікових систем (ІТС) не входить в послугу «Хостинг S&S»;

  • Оновлення облікових систем виконуються виключно за письмовою заявкою Замовника;

  • Якщо типова конфігурація клієнта:

- Бухгалтерія (БУ); - Управління торгівлею для України (УТ); - Управління торговим підприємством для України (УТП); - Комплексне управління підприємством (КУП); - Зарплата і Управління персоналом для України (ЗУП) кількість користувачів може змінюватися: 1, 5, 10 і т.д. користувачів згідно наданих клієнтом ліцензій;

  • Якщо конфігурація галузева, то кількість користувачів визначено багатокористувацької ліцензією, наданої клієнтом.