Автобізнес

Пропонуємо безкоштовно подивитися можливості автоматизованих облікових систем.

word1.png

 Скачати повний прайс

Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини, українська версія
Програмний комплекс "Альфа-Авто", розроблений на платформі автоматизованої облікової системи, забезпечує комплексну підтримку всіх бізнес-процесів в техцентрах і автосалонах. Продукт призначений для автоматизації оперативної діяльності компаній сфери автобізнесу.
Альфа-Авто: Автосервіс + Автозапчастини, українська версія
"Альфа-Авто" призначено для забезпечення комплексної підтримки всіх бізнес-процесів в техцентрах з обслуговування автомобілів. У програмі реалізовано розмежування прав доступу на рівні користувачів, форм введення, звітів, таблиць, записів. Це дозволяє забезпечити надійний захист комерційної інформації компанії.
Альфа-Авто: Облік робочого часу для України
Доповнення до типового рішення "Альфа-Авто: Облік робочого часу для України" призначено для автоматизації обліку фактичного часу, витраченого продуктивним персоналом підприємства на виконання ремонтних робіт по замовлення-нарядам.
BAS Документообіг КОРП
"BAS Документообіг КОРП" - рішення ECM-класу (Enterprise Content Management) з широким набором можливостей для управління бізнес-процесами і спільною роботою співробітників. Перевірені методики і практики, які допоможуть організувати електронний документообіг, налагодити процеси, забезпечити контроль виконання завдань, регламентувати управлінську діяльність і підвищити її ефективність.

word1.png

 Скачати повний прайс