ІТС

Інформаційно-технологічний супровід облікових систем (ІТС)

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

Оновлення для Договорів ПРОФ безкоштовне*!

* Мається на увазі віддалене оновлення однієї бази типовий недопрацьованою конфігурації 1 раз на місяць.

Для чого це потрібно?

Зміни в законодавстві вносяться часто, змінюються методи розрахунків, а також вимоги до ведення обліку в організаціях. Помилки, допущені при використанні застарілих версій програм, можуть негативно позначитися на роботі компанії. У зв'язку з цим, фахівцями компанії-розробника щомісяця проводиться аналіз останніх змін і розробляються поновлення для облікових систем з метою приведення їх у відповідність до вимог законодавства.

Отримувати такі оновлення можуть тільки зареєстровані користувачі автоматизованих облікових систем, оформивши договір ІТС.

В комплексну поставку ІТС входять:

ПАКЕТ ОНЛАЙН-СЕРВІСІВ «ІТС ТЕХНО»

Склад сервісів у тарифному пакеті «ІТС ТЕХНО» з 01.07.2020 р.:

• доступ до онлайн-сервісу "Оновлення програм"

• доступ до онлайн документації з продуктів для автоматизації бізнесу (в онлайн-базі сервісу «ІС ІТС»)

ПАКЕТ ОНЛАЙН-СЕРВІСІВ «ІТС ПРОФ»

 Склад сервісів у тарифному пакеті «ІТС ПРОФ» з 01.07.2020 р.:

доступ до онлайн-сервісу «Оновлення програм»

• повний доступ до онлайн-бази сервісу «ІС ІТС»

• доступ до онлайн-сервісу «Лінія консультацій»

• доступ до онлайн-сервісу «RDI Service»

• доступ до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» для юридичних осіб

• доступ до онлайн-сервісу «FREDO ДокМен»

• доступ до онлайн-сервісу «Консультації аудитора» (12 консультацій)

• сервіс «Лекторій» (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів)

 Програма лояльності розповсюджується на всіх користувачів, які безперервно продовжують договори за тарифом «ІТС ПРОФ», крім продовжень на 24 місяці (в останньому випадку програма лояльності не діє).

ПАКЕТ ОНЛАЙН-СЕРВІСІВ «ТЕХ.ПІДТРИМКА»

 При роботі з програмами для автоматизації бізнесу користувачі регулярно звертаються на лінію консультацій для отримання відповідей на питання, що виникають в процесі використання (сервіс «Лінія консультацій»), переглядають відеозаписи лекцій про функціональні можливості програм (сервіс «Лекторій»), читають матеріали бази знань, які розміщені на Інтернет-ресурсі ІТС (сервіс «Інформаційна система ІТС»), а також періодично оновлюють нормативно-довідкову інформацію (ставки податків і зборів, індекси інфляції, класифікатори та ін.) в своїх програмах (сервіс «RDI Service»).

Раніше повний доступ до даних сервісів був включений тільки до складу пакету онлайн-сервісів «ІТС ПРОФ», а частковий доступ був у користувачів пакету онлайн-сервісів «ІТС ТЕХНО» (одна консультація в місяць у сервісі «Лінія консультацій» і обмежений доступ до сервісу «ІС ІТС» ) і користувачів базових програмних продуктів для автоматизації бізнесу (доступ до лінії консультацій без можливості читання матеріалів інформаційної системи ІТС, на яку часто посилається у відповідях лінія консультацій). Інші користувачі ліцензійних продуктів не мали можливості використовувати перераховані сервіси.

З урахуванням раніше описаних змін у складі пакету онлайн-сервісів «ІТС ТЕХНО», а також для розширення аудиторії користувачів сервісів технічної підтримки з 01.07.2020 року планується відкрити продаж доступу до пакету сервісів «Тех.підтримка», який включає:

• повний доступ до онлайн-бази сервісу «ІС ІТС»

• доступ до онлайн-сервісу «Лінія консультацій»

• доступ до онлайн-сервісу «RDI Service»

• сервіс «Лекторій» (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів)

Доступ до пакету сервісів «Тех.підтримка» може придбати користувач будь-якого ліцензійного продукту для автоматизації бізнесу терміном на 12 місяців на умовах оплати за весь період (вартість підключення див. у Таблиці).

Можна оформити один доступ до пакету сервісів «Тех.підтримка» на один реєстраційний номер програмного продукту.

Даний пакет онлайн-сервісів може бути цікавий:

• користувачам будь-яких ліцензійних продуктів, що бажають отримувати регулярну і актуальну інформацію з різних напрямків обліку та роботи в програмах з матеріалів, опублікованих в сервісах «ІС ІТС» або «Лекторій»

• користувачам базових версій програмних продуктів для автоматизації бізнесу і користувачам пакету онлайн-сервісів «ІТС ТЕХНО» для отримання повного доступу до сервісів технічної підтримки

 

ОНЛАЙН-СЕРВІС «RDI SERVICE»

 З моменту запуску сервісу «RDI Service» у вересні 2019 року (див. новину від 30.09.2019 р.) можливість використовувати функції сервісу були тільки у користувачів пакету «ІТС ПРОФ».

З 01.07.2020 року планується відкрити продаж доступу до сервісу «RDI Service» користувачам будь-якого ліцензійного продукту для автоматизації бізнесу терміном на 12 місяців на умовах оплати за весь період.

Можна оформити один доступ до онлайн-сервісу «RDI Service» на один реєстраційний номер програмного продукту.

Вартість підключення доступу до онлайн-сервісу «RDI Service» див. у Таблиці.

 

 

ПАКЕТИ ОНЛАЙН-СЕРВІСІВ «FREDO»

 На додаток до існуючих можливостей підключення до сервісів «FREDO Звіт» і «FREDO ДокМен» з 01.08.2020 р. додаються нові пакети сервісів «FREDO» для юридичних осіб та для фізичних осіб-підприємців (ФОП), які надають доступ відразу до сервісу здачі електронної звітності та адміністрування ПДВ («FREDO Звіт») і електронного документообігу («FREDO ДокМен»), і при цьому коштують дешевше, ніж вартість підключення до кожного із зазначених сервісів окремо.

 

Склад пакету для юридичних осіб:

• доступ до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» для юридичних осіб

• доступ до онлайн-сервісу «FREDO ДокМен»

 

Склад пакету для ФОП:

• доступ до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» для ФОП на ССО

• доступ до онлайн-сервісу «FREDO ДокМен»

Доступ до сервісів «FREDO» за відповідними тарифними пакетами надається будь-якому ліцензійному користувачеві програми для автоматизації бізнесу терміном на 12 місяців на умовах оплати за весь період. Крім цього, на реєстраційний номер програмного продукту для автоматизації бізнесу, на який вже оформлений тариф, що включає сервіси «FREDO», можна підключити додаткову юридичну особу або ФОП за відповідним тарифом сервісів «FREDO» на термін від одного до 12 місяців. Детальніше про правила підключення доступу до тарифних пакетів сервісів «FREDO» див. у розділі «Зміна правил оформлення доступу до онлайн-сервісів FREDO».

Вартість нових тарифних пакетів доступу до сервісів «FREDO» див. у Таблиці нижче.

 ЗМІНА ПРАВИЛ ОФОРМЛЕННЯ ДОСТУПУ ДО ОНЛАЙН-СЕРВІСІВ FREDO

 Для уніфікації порядку оформлення доступу до онлайн-сервісів «FREDO» з 1 липня 2020 року змінюються правила продажу доступу до онлайн-сервісу «FREDO Звіт»:

 1. Знімаються з продажу перераховані нижче позиції доступу до онлайн-сервісу «FREDO Звіт»:

• Доступ до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» для юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 12 місяців

• Доступ до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» для додаткової юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 1 місяць

• Доступ до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» для ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 12 місяців

• Доступ до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» для додаткової ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 1 місяць

• Доступ до онлайн-сервісу «FREDO ДокМен» (основне підключення) на 1 місяць

 2. Скасовуються правила:

• обов'язкової наявності договору ІТС ТЕХНО для оформлення доступу до онлайн-сервісу «FREDO Звіт»

• обов'язкової наявності договору ІТС ПРОФ або доступу до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» на 12 місяців (для користувачів базових версій) для оформлення доступів до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» для додаткових юридичних осіб або ФОП на ССО

• обов'язкової наявності основного підключення онлайн-сервісу FREDO для реєстрації додаткового підключення

• контроль рівності місяців у основного і додаткових підключень онлайн-сервісів FREDO

 3. Додаються нові позиції (ціни на нові позиції див. у Таблиці):

• Доступ до пакету онлайн-сервісів «FREDO» для юридичної особи на 12 місяців

• Доступ до пакету онлайн-сервісів «FREDO» для юридичної особи (додаткове підключення) на 1 місяць

• Доступ до пакету онлайн-сервісів «FREDO» для ФОП на ССО на 12 місяців

• Доступ до пакету онлайн-сервісів «FREDO» для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 місяць

• Доступ до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» для юридичної особи (додаткове підключення) на 1 місяць

• Доступ до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 місяць

Доступи до пакетів онлайн-сервісів «FREDO» на 12 місяців для юридичної особи або ФОП на ССО можуть оформлюватись зареєстрованим користувачам будь-яких ліцензійних продуктів для автоматизації бізнесу у разі відсутності у них договору ІТС ПРОФ.

Додаткові підключення доступів до пакетів онлайн-сервісів «FREDO» для юридичної особи або ФОП на ССО можуть оформлюватись зареєстрованим користувачам будь-яких ліцензійних продуктів для автоматизації бізнесу, для яких оформлено основне підключення (договір ІТС ПРОФ, доступ до пакетів онлайн-сервісів «FREDO» на 12 місяців). Період підписки на додаткові підключення може бути – від 1 місяця до 12 місяців, але не більше періоду закінчення основного підключення.

Додаткові підключення доступу до онлайн-сервісів «FREDO Звіт» і «FREDO ДокМен» можуть оформлюватись зареєстрованим користувачам будь-яких ліцензійних продуктів для автоматизації бізнесу незалежно від наявності/відсутності інших пакетів онлайн-сервісів (ІТС, FREDO, Бухгалтерський) на термін від 1 до 12 місяців. Рекомендується синхронізувати терміни доступів до онлайн-сервісів «FREDO Звіт» і «FREDO ДокМен», які оформлені на один реєстраційний номер програмного продукту.

Таким чином, правила продажу доступів до онлайн-сервісів «FREDO Звіт» і «FREDO ДокМен» уніфіковані та зроблені максимально простими.

 

 ОНЛАЙН-СЕРВІС «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ»

 

З 01.08.2020 р. для користувачів доступний новий пакет онлайн-сервісів «Бухгалтерський», в який входять онлайн-сервіси ІТС, які допомагають користувачам бухгалтерських або облікових програм полегшити повсякденну рутинну роботу. Основна ідея випуску такого пакету – запропонувати користувачам ліцензійних продуктів єдиний пакет онлайн-сервісів, корисних бухгалтеру з перших годин роботи в програмі, з вартістю нижче, ніж покупка доступу до кожного онлайн-сервісу окремо.

Склад сервісів у тарифному пакеті «Бухгалтерський»:

• доступ до онлайн-сервісу «Пактум.Контрагент» пакет «Бізнес 2200»

• доступ до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» для юридичних осіб

• доступ до онлайн-сервісу «FREDO ДокМен»

• доступ до онлайн-сервісу «Консультації аудитора» (12 консультацій)

• сервіс «Лекторій» (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів)

Пакет онлайн-сервісів «Бухгалтерський» зможуть придбати користувачі будь-якого ліцензійного продукту для автоматизації бізнесу терміном на 12 місяців на умовах оплати за весь період. Вартість пакету онлайн-сервісів «Бухгалтерський» див. у Таблиці.

Можна оформити один пакет онлайн-сервісів «Бухгалтерський» на один реєстраційний номер програмного продукту.

 

 

Підтримка програм УТП та УВП. 

 

З 01.07.2021 р. планується здійснювати підтримку:

програми УТП – за «ІТС Ретро» 1-ї категорії

програми УВП – за «ІТС Ретро» 2-ї категорії

 

«ІТС Ретро» включає всі сервіси «ІТС ПРОФ»:

  • доступ до онлайн-сервісу «Оновлення програм» для програм, які підтримуються за «ІТС Ретро»

  • повний доступ до онлайн-бази сервісу «Інформаційна система ІТС»

  • доступ до онлайн-сервісу «Лінія консультацій»

  • доступ до онлайн-сервісу «RDI Service"

  • доступ до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» для юридичних осіб

  • доступ до онлайн-сервісу «FREDO ДокМен»

  • доступ до онлайн-сервісу «Консультації аудитора» (12 консультацій)

  • сервіс «Лекторій» (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів)