Компанія "Програми і сервіс" отримала статус-нагороду "Підприємство року 2012".

Пропонуємо безкоштовно подивитися можливості автоматизованих облікових систем.

Статус-нагорода "Підприємство року"

Згідно з Указом Президента України № 1094/96 від 18 листопада 1996 року та новим Указом Президента України № 365/2012 від 30 травня 2012 року "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та з метою вшанування Лідерів економіки України, їхньої роботи на користь держави, рейтингом засновано відзнаку статус-нагорода "Підприємство року".

Статус-ногорода "Підприємство року" - це вища форма поваги компаній України за значний внесок у забезпечення благоустрою та розвитку держави, за заслуги в розвитку і вдосконаленні таких сфер діяльності як: архітектура і будівництво, медицина та енергетика, інформаційні технології, легка промисловість, машинобудування і металургія, нафтогазова промисловість, оптова та роздрібна торгівля, парфумерія та косметика, транспорт і логістика, будівництво доріг, фармацевтична, шкіряна і харчова промисловості, сільське господарство, культура і т.д ..

"Підприємство року" - почесне звання підприємств-передовиків, лідерів економіки України, яке вони мають честь носити протягом року. Дане звання присвоюється компаніям України виключно за офіційними даними державної статистики.

Установа отримує нагороду "Підприємство року" з відповідним документом міжнародного зразка Сертифікатом Лідера економіки України із зазначенням місця у вигляді економічної діяльності.

Детальніше про нагороду