Компанія "Програми і сервіс" отримала статус-нагороду "Підприємство року 2012".

Пропонуємо безкоштовно подивитися можливості автоматизованих облікових систем.

Статус-награда "Предприятие года"

Согласно с Указом Президента Украины № 1094/96 от 18 ноября 1996 года и новым Указом Президента Украины № 365/2012 от 30 мая 2012 года "О ведомственных поощрительных знаках отличия" и  с целью оказания почестей Лидеров экономики Украины, поощрения их для дальнейшей продуктивной работы в пользу государства, рейтингом основан знак отличия  статус-награда "Предприятие года".

Статус-ногорода "Підприємство року" - це вища форма поваги компаній України за значний внесок у забезпечення благоустрою та розвитку держави, за заслуги в розвитку і вдосконаленні таких сфер діяльності як: архітектура і будівництво, медицина та енергетика, інформаційні технології, легка промисловість, машинобудування і металургія, нафтогазова промисловість, оптова та роздрібна торгівля, парфумерія та косметика, транспорт і логістика, будівництво доріг, фармацевтична, шкіряна і харчова промисловості, сільське господарство, культура і т.д ..

"Підприємство року" - почесне звання підприємств-передовиків, лідерів економіки України, яке вони мають честь носити протягом року. Дане звання присвоюється компаніям України виключно за офіційними даними державної статистики.

Установа отримує нагороду "Підприємство року" з відповідним документом міжнародного зразка Сертифікатом Лідера економіки України із зазначенням місця у вигляді економічної діяльності.

Детальніше про нагороду