КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ

Детальніше про нагороду

Згідно з ранжирування Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості», компанії "Програми і сервіс" присвоюється звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україна!

Метою рейтингу є: визначити і показати суспільству справжніх лідерів в сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів і послуг на території України, сприяти суспільному визнанню підприємств.

Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України, і виключає вплив людського фактора в ухваленні рішення.  

Соорганізотарамі Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості» є Комітет Економічного Розвитку і Колегія з'їздити - це 2 всесвітньо відомі, незалежні бізнес-об'єднання і дослідницькі організації, работающіі в громадських інтересах. Які надають глибоко вивчені аналізи і обґрунтовані рішення найбільш актуальних на сьогодні питань.

Це єдина в Україні система - неупереджена, комплексна, об'єктивна, прозора, що визначає лідерів, які досягли переваги в бізнесі, на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період (рік) серед всіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності.

Детальніше про нагороду