Наші розробки

Облік акцизних накладних по паливу

 

Компанією "Програми та сервіс" розроблений "Облік акцизних накладних по паливу" для облікової системи для автоматизації бізнесу:

 • "Бухгалтерія 8 для України"
 • "Облікові системи. Управління торговим підприємством для України",
 • "Облікові системи. Управління виробничим підприємством для України".

   

  Детальний опис


  Компанія «Програми та сервіс» представляє нову розробку - зовнішні друковані форми актів виконаних робіт і видаткових накладних, які вміщуються на формат А5.

  Зовнішня друкована форма дозволяє вільно оновлювати програми не переживаючи, що що-небудь злетить. В результаті використання витрата паперу скоротиться, і Ваша компанія отримає істотну економію коштів!


  Завантаження | вивантаження | Перенесення - інформації з UCS StoreHouse в облікову систему

   

  Дане рішення призначене для завантаження документів, довідників з системи StoreHouse в облікову систему Бухгалтерія для України ред. 1.2.

   

  Детальний опис


  Завантаження | вивантаження | Перенесення - інформації з UCS R-keeper (v.7) в конфігурацію облікової системи "Управління рестораном для України"

   

  Компанією "Програми та сервіс" в березні 2013 року розроблена і реалізована завантаження інформації про продажі з програми UCS R-keeper (v.7) в конфігурацію облікової системи "Управління рестораном для України". Обробка впроваджена в курортному комплексі "Аквамарин" м Севастополь.

  Детальний опис


  Види вивантажень даних з ПП R-Keeper в облікову систему:

   

  1. Вивантаження здійснюється у форматі DBF. У конфігураціях "Громадське харчування" і "Управління рестораном" дана вивантаження передбачена, налаштовуєтьсябезкоштовно.

  2. Вивантаження здійснюється через SQL. Стандартна версія (без використання модифікаторів в складі блюд і можливості використання платіжних карт)

  3. Вивантаження здійснюється через SQL. Професійна версія (з використанням модифікаторів в складі блюд і можливістю використання платіжних карт співробітників для оплати)


  Компанією "Програми та сервіс" розроблений "Звіт по руху товарів" для Бухгалтерії

   

  Звіт показує кількісні показники руху товару на складах організації за обраний період. Використовуються такі показники як Залишок, Прихід, Витрата, Кінцевий залишок товару на складах. Є можливість відбирати Номенклатури, Склад, Організацію і рахунок залишків.


  Компанією "Програми та сервіс" розроблений "Звіт валовий прибуток" для Бухгалтерії

   

  Звіт показує показники продажів за обраний період: Ціна продажу, Кількість, Собівартість, Прибуток, Рентабельність, Контрагент, Документ реалізації. Є можливість відбирати Номенклатури, Контрагента, Відповідального.


  Компанією "Програми та сервіс" розроблений "Зовнішній звіт з продажу" для Бухгалтерії

   

  Звіт показує продажу товарів і послуг контрагентам за обраний період. Використовуються такі показники як Кількість, Ціну продажу, Сума продажу, Контрагент, Документ реалізації. Є можливість відбирати Номенклатури, Контрагента.