Ресторанний бізнес

Пропонуємо безкоштовно подивитися можливості автоматизованих облікових систем.

word1.png

 Скачати повний прайс

blank.jpgРарус: Комбінат харчування, редакція 1, українська версія
Програмний продукт призначений для автоматизації управлінського обліку на підприємствах харчування самого різного типу і масштабу.
 
 
blank.jpgРарус: Управління рестораном, редакція 3, українська версія
Програму можна використовувати для автоматизації ресторанів, кафе, барів, підприємств швидкого харчування (fast-food), столових, комбінатів харчування, магазинів кулінарії та невеликих цехів по виробництву кондитерських і салатних виробів.
 
 
blank.jpgЛіцензія на підсистему «Харчування». Рарус: Управління санітарно-курортним комплексом, редакція 2, українська версія
Програмний продукт призначений для комплексної автоматизації установ санаторно-курортного типу (готелів, готелів, санаторіїв, профілакторіїв, будинків відпочинку і т. д.). Даний програмний продукт дозволяє одночасно автоматизувати 3 блоку оперативного обліку на підприємстві (готельний, ресторанний і амбулаторний), а також організувати гнучке взаємодія всіх трьох блоків в єдиній інформаційній базі.
 
 
blank.jpgРестАрт: Комплексна поставка
Автоматизує роботу офіціантів, касирів, барменів, адміністраторів. Рекомендується для будь-яких типів ресторанів, барів, їдалень і кафе. Може використовуватися як на невеликих підприємствах, так і в великих мережах, розважальних і готельних комплексах або комбінатах харчування з великою кількістю точок продажів.
 
 
blank.jpgРестАрт: Касир
РестАрт: Касир - додаткове робоче місце АС «РестАрту», на якому можна запускати АРМи: Касира, Офіціанта, Фаст-фуд, Доставка, Метрдотель, Депозитні картки. Для роботи програми необхідна наявність одного з обов'язкових модулів системи - «рестарту: Адміністратор» або «рестарту: Комплексна поставка», в яку входить «Адміністратор».
 
 
blank.jpgРестАрт: Офіціант
РестАрт: Официант - додаткове робоче місце АС «РестАрту», на якому можна запускати АРМ Офіціанта.
 
 
blank.jpgРестАрт: Фаст-фуд
РестАрт: Фаст-фуд - додаткове робоче місце АС «рестарту», на якому можна запускати АРМ Фаст-фуду. Для роботи програми необхідна наявність одного з обов'язкових модулів системи - «рестарту: Адміністратор» або «РестАрту: Комплексна поставка», в яку входить «Адміністратор».
 
 
blank.jpgРестАрт: Админістратор
РестАрт: Адміністратор - основний інструмент управління АС «рестарту», містить ліцензію на установку на одному робочому місці програми адміністрування та формування звітів. Необхідний для настройки системи, заповнення та редагування довідників, отримання звітності про роботу підприємства, перегляд докладного журналу роботи, маршрутизація друку принтерів кухні і введення нових знижок.
 
 
blank.jpgРестАрт: Депозитно-дисконтний сервер
РестАрт: Депозитно-дисконтний сервер - незалежна система обліку накопичувальних і платіжних карт, що видаються клієнтам. Може працювати не тільки з АС «рестарту», а й застосовуватися для ведення єдиної актуальної бази карт для самих різних «зовнішніх» рішень. Наприклад, АС «рестарту» + Рарус: Управління готелем + будь-яка система управління персоналом.
 
 
blank.jpgРарус: Збірник рецептур, редакція 1
Програмний продукт «Рарус: Збірник рецептур, редакція 1» представляє собою електронний збірник технологічних нормативів приготування страв, що містить понад 8000 рецептур і забезпечений зручним призначеним для користувача інтерфейсом.
 
 
blank.jpgРарус: Інтеграція з R-Keeper v.7
«Рарус: Інтеграція з R-Keeper v.7» - обробка для завантаження даних про реалізацію з програми R-Keeper v.7 в конфігурації «Рарус: Управління рестораном» і «Рарус: Комбінат харчування».
 
 

word1.png

 Скачати повний прайс