Управління невеликою фірмою для України (УНФ)

Програмний продукт "Управління невеликою фірмою для України" призначений для автоматизації облікової та управлінської діяльності невеликого підприємства. Програма дозволяє організувати на підприємстві наскрізний документообіг і єдину інформаційну систему.

Автоматизація різних видів бізнесу

Передбачена ситуація, коли для ведення єдиного бізнесу зареєстровано декількох юридичних осіб (організацій), а також індивідуальні підприємці (фізичні особи).

Охоплення основних ділянок операційної діяльності виконання робіт, надання послуг; виробництво продукції; маркетинг та продажу; постачання і закупівлі; запаси і склад; грошові кошти; необоротні активи; фінанси; кадри і розрахунки з персоналом.

Програма дозволяє реєструвати і формувати більшість первинних документів господарської діяльності підприємства: торгово-закупівельних, фінансових, складських, виробничих. Для реєстрації господарських операцій використовуються електронні документи, які дозволяють отримувати друковані форми.

Поділ функцій з "Бухгалтерією 8"

Щоб використовувати програму "Управління невеликою фірмою 8", знати бухгалтерський і податковий облік не потрібно. Бухгалтерський і податковий облік можна вести паралельно з допомогою програми "Бухгалтерія 8". Причому, щоб не вводити ті ж самі дані повторно, передбачена можливість передавати облікові дані з програми "Управління невеликою фірмою 8" в "Бухгалтерію 8".

Швидкість освоєння

Інтерфейс програми "Управління невеликою фірмою 8 для України" надає кошти і механізми, які забезпечують легкість освоєння для початківців і високу швидкість роботи для досвідчених користувачів. Робочий стіл програми містить навігаційну схему, що забезпечує швидкий доступ до необхідних даних і поточним завданням співробітника./

Можливості для аналізу і планування

Програма надає керівництву підприємства й керівникам, відповідальним за розвиток бізнесу, можливості для аналізу, планування і гнучкого управління ресурсами компанії для підвищення її конкурентоспроможності.

Менеджерам і співробітникам, що безпосередньо займаються виробничою, збутовою, постачальницької і іншою діяльністю по забезпеченню процесу виробництва, надаються інструменти, що дозволяють підвищити ефективність щоденної роботи по своїх напрямках.

Використовується нова версія платформи

Програма розроблена на платформі автоматизованої облікової системи.