Роздріб 8

word1.png

 Скачати повний прайс

Пропонуємо безкоштовно подивитися можливості автоматизованих облікових систем.

Роздріб 8
6690,00 грн
Рішення призначене для автоматизації торговельної діяльності магазинів і інших роздрібних торгових точок, в тому числі об'єднаних в торгову мережу.
 
 
Роздріб 8. Аптека
Ціну уточнюйте на дату покупки
Продукт для роботи зі специфічним асортиментом (лікарські засоби, товари медичного призначення) і бізнес-процесами (посерійного облік лікарських засобів, контроль фальсифікатів і термінів придатності, контроль правил ціноутворення і т.д.) аптек, як для одиночної аптеки, так і мережі аптек .

 

Роздріб 8. Магазин автозапчастин
Ціну уточнюйте на дату покупки
Для роботи магазинів автозапчастин (як у варіанті одиночного магазину, так і мережі магазинів) з асортиментом: автозапчастини, шини, автомобільні диски, супутні їм товари і аксесуари; і бізнес-процесами (підбір автозапчастин з каталогів для конкретних моделей, робота з аналогами).

 

Роздріб 8. Ювелірний салон
Ціну уточнюйте на дату покупки
Рішення для автоматизації оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування операцій в роздрібній торгівлі ювелірними виробами, біжутерією, прикрасами та супутніми їм товарами і аксесуарами, як в форматі одиночних магазинів, так і роздрібній торговельній мережі.

 

Роздріб 8. Салон оптики
Ціну уточнюйте на дату покупки
Продукт для роботи зі специфічним асортиментом (окуляри, комплектуючі для їх виготовлення, контактні лінзи, аксесуари) і бізнес-процесами (обстеження зору, виготовлення окулярів) салонів оптики, як у варіанті одиночного салону, так і мережі салонів.

 

Роздріб 8. Магазин одягу та взуття
Ціну уточнюйте на дату покупки
Рішення призначене для автоматизації оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування операцій в роздрібній торгівлі одягом, взуттям, аксесуарами, товарами для спорту та активного відпочинку, як в форматі одиночних магазинів, так і роздрібній торговельній мережі.

 

Роздріб 8. Магазин будівельних і оздоблювальних матеріалів
Ціну уточнюйте на дату покупки
Рішення для автоматизації оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування операцій в роздрібній торгівлі будівельними та оздоблювальними матеріалами, сантехнікою, тканинами, шторами, як в форматі одиночних магазинів, так і роздрібній торговельній мережі.

 

Роздріб 8. Книжковий магазин
Ціну уточнюйте на дату покупки
Рішення для автоматизації оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування операцій в роздрібній торгівлі книгами, друкованою продукцією, періодичними виданнями та канцелярським приладдям, як в форматі одиночних магазинів, так і роздрібній торговельній мережі.

 

Роздріб 8. Магазин побутової техніки та засобів зв'язку
Ціну уточнюйте на дату покупки
Для роботи салонів зв'язку, магазинів побутової техніки, електроніки, комп'ютерної техніки з асортиментом: побутова техніка, мобільні телефони, комп'ютери та комплектуючі; і бізнес-процесами обміну старих виробів на нові з доплатою (Trade-in, прийом товарів в ремонт і для гарантійного обслуговування).

 

CRM ПРОФ для України
5850,00 грн
Рішення для автоматизації процесів взаємин з клієнтами, для ефективної роботи відділів продажів, маркетингу, сервісного обслуговування на всіх етапах взаємодії з клієнтами, при цьому враховуються особливості українського обліку.

 

word1.png

 Скачати повний прайс

Роздріб 8
Роздріб для України (програм. Захист) 6690.00 грн.
Торгівля для приватних підприємців України Ціну уточнюйте на дату покупки
Аптека для України Ціну уточнюйте на дату покупки
Ювелірний магазин для України Ціну уточнюйте на дату покупки
Магазин одягу та взуття для України Ціну уточнюйте на дату покупки
CRM ПРОФ для України. Основна поставка. 5850.00 грн.
CRM ПРОФ для України. Додаткова ліцензія на 1 робоче місце 2730.00 грн.
CRM ПРОФ для України. Ліцензія на 5 робочих місць 12612.00; грн.
CRM ПРОФ для України. Ліцензія на 10 робочих місць 23532.00 грн.
CRM СТАНДАРТ для України. Комплект на 5 користувачів 8778.00 грн.
Серверні Ліцензії
Ліцензія на сервер 24600.00 грн.
Ліцензія на сервер (x86-64) 42600.00 грн.
Сервер МІНІ на 5 підключень 9000.00 грн.